Samsung nakręci serial komediowy o… Samsungu

Opublikowano: 2014-09-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #reklamy / promocje #plotki

news-samsung-sitcom-1Koncern Samsung postanowił wyprodukować 6-odcinkowy sitcom, którego główną bohaterką jest dziewczyna pracująca w centrali koreańskiego producenta w Seulu. Zapowiada się wspaniale…

Trzeba zacząć od frapującego i zapowiadającego mnóstwo niespodzianek tytułu: „Najlepsza przyszłość”. Pomysł bardzo oryginalny, tym bardziej że, jak się okazuje, główną bohaterką filmu będzie dziewczyna o imieniu Mirae, co po koreańsku oznacza „przyszłość”, natomiast jej filmowy partner to mężczyzna imieniem Chaego, a to słowo w języku mieszkańców Korei oznacza „najlepszy”.

news-samsung-sitcom-2

Dalej może być jeszcze ciekawiej. Serial będzie opowiadał o perypetiach głównej bohaterki związanych z pracą w Samsungu. Każdy z godzinnych odcinków zostanie okraszony elementami musicalu, będzie więc nie tylko coś dla oka, ale także dla ucha.

Przedstawiciele koreańskiego koncernu wyznali serwisowi ZDNet, że sitcom ma pokazać oblicze dynamicznej załogi Samsunga, do której chciałby dołączyć niejeden młody człowiek pomiędzy 20-tką a 30-tką.

news-samsung-sitcom-4

Według zapowiedzi serial będzie kręcony między innymi w autentycznych wnętrzach siedziby Samsunga w Seulu oraz w mieście Suwon. W założeniach film ma trafić do dystrybucji w serwisie YouTube oraz innych mediach społecznościowych w październiku 2014 roku. Można się domyślać, że na premierę „Najlepszej przyszłości” czekają z niecierpliwością nie tylko zagorzali fani koreańskiego koncernu, ale także wyznawcy Apple’a, z którego Samsung w ostatnich czasach kpił dosyć bezlitośnie w reklamach i klipach publikowanych na YouTubie. Śmiać się więc będą i jedni, i drudzy, choć może z nieco innych powodów…

Źródło: ZDNet

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.