Samsung otwiera Brand Store w Bielsko-Białej

Opublikowano: 2016-06-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-samsung-brand-store16 czerwca w Bielsko-Białej zostanie otwarty nowy Samsung Brand Store. Klienci Galerii SFERA, odwiedzający tego dnia salon firmowy, będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert na zakup produktów i otrzymają upominek.

Już od tego czwartku wszyscy fani i klienci marki, mieszkający na południu Śląska, nie będą musieli podróżować do Katowic czy Krakowa, by zobaczyć i wypróbować produkty Samsung. Wszystko to będzie możliwe w pierwszym, oficjalnym salonie Samsung Brand Store w Galerii SFERA, mieszczącej się w Bielsko-Białej przy ulicy Mostowej 2. Odwiedzający salon będą mogli skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców, jak również samodzielnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez popularnego producenta, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie.

Z okazji otwarcia nowego salonu Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów przygotowane zostały oferty specjalne, m.in.:

  • Upusty cenowe na wybrane modele telewizorów;
  • Zestawy kibica: koszulka reprezentacji oraz szalik;
  • Kupony o wartości 100-400 zł;
  • 50 zł na akcesoria za każde wydane 500 zł na telefon lub tablet;

Na hasło „Matrix Media” dla odwiedzających Brand Store będą czekały dodatkowe upominki.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.