Samsung otwiera Brand Store w Porcie Łódź

Opublikowano: 2016-10-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-samsung-brandstore-lodz6 października w Centrum Handlowym Port Łódź otwarty został kolejny Samsung Brand Store. To już drugi flagowy salon marki w tym mieście.

Odwiedzający Samsung Brand Store w Porcie Łódź mogą poznać, przetestować i wybrać najbardziej odpowiedni dla nich sprzęt, m.in. najnowsze modele smartfonów z Galaxy S7 i S7 edge na czele, nowoczesne telewizory SUHD z technologią Quantum Dot, inteligentne zegarki Gear S2 czy zakrzywione soundbary. Sprzęt AGD jest prezentowany w specjalnie zaprojektowanej zabudowie kuchennej.

Nowy salon firmy Samsung znajduje się w Centrum Handlowym Port Łódź, przy ulicy Pabianickiej 245. Z okazji jego otwarcia, dla wszystkich klientów przygotowano specjalne oferty, m.in.:

  • Promocje na zakup telewizorów powyżej 55 cali,
  • Pralki i lodówki w specjalnych cenach dla wybranych modeli,
  • Upusty cenowe na wybrane modele smartfonów,
  • 20% rabatu na wszystkie akcesoria do telefonów i tabletów,
  • Raty 0% na cały asortyment.

To kolejna inwestycja Samsunga w Łodzi. Od 2014 rku w Centrum Handlowym Manufaktura działa Samsung Brand Store.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.