Samsung otworzy niedługo pierwszy we Wrocławiu Brand Store

Opublikowano: 2015-03-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzedaż / wyniki

news-samsung-brand-store-wrocławJuż w czwartek, 19 marca 2015 roku w centrum handlowym Magnolia Park, firma Samsung otworzy swój pierwszy salon sprzedaży we Wrocławiu, a jednocześnie dziewiąty w Polsce. Specjalnie z tej okazji odwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z najnowszymi telewizorami oraz smartfonami producenta.

Wrocławski Samsung Brand Store to miejsce, w którym klienci będą mogli dokładniej zapoznać się z urządzeniami i technologiami koreańskiego koncernu. W salonie każdy będzie miał możliwość obejrzenia oraz przetestowania wybranych produktów przed zakupem (smartfony, tablety, sprzęt AGD itd.). Ponadto, na miejscu będą eksperci, którzy w razie potrzeby doradzą i pomogą wybrać urządzenia najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom klientów.

Na wszystkich klientów centrum handlowego Magnolia Park będzie też czekać specjalna strefa Samsung Galaxy A. Będzie tam można sprawdzić jedne z najnowszych smartfonów w portfolio firmy – modele Galaxy A3 i A5. Dodatkowo, dostępne będą specjalne promocje związane z zakupem niektórych produktów marki Samsung, trwające od 19 marca do wyczerpania zapasów.

Sklep firmowy Samsunga znajduje się w centrum handlowym Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu. Oficjalnie jego otwarcie odbędzie się w czwartek, 19 marca o godzinie 17.00. Z kolei specjalna strefa promocyjna będzie czynna od 19 do 22 marca w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Źródło: Samsung

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.