Samsung otworzył nowy salon dla biznesu

Opublikowano: 2016-10-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-samsung-showroom11 października otwarto jedyny tego rodzaju w Polsce salon pokazowy urządzeń elektronicznych marki Samsung, stworzony dla klientów i partnerów biznesowych.

„Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla partnerów firmy Samsung, a także ich klientów, których mogą tam zapraszać resellerzy i integratorzy. Chcemy aby showroom umożliwiał poznanie nowych rozwiązań B2B oraz ich sposób działania. W salonie zgromadziliśmy wszystko, co mamy najlepszy dla rynku B2B, tak, aby klienci mogli zapoznać się z naszą ofertą w jednym miejscu, w asyście najlepszych specjalistów” – mówi Michał Ptak, menedżer działu wdrożeń biznesowych.

news-samsung-showroom-4

Digital Signage, czyli nośniki informacyjne oraz oprogramowanie umożliwiające tworzenie, publikowanie i zarządzanie treściami wizualnymi w przestrzeni publicznej, to dziś jedno z bardziej perspektywicznych rozwiązań dla biznesu. Rynek profesjonalnych systemów wizualnych (urządzenia, oprogramowanie i usługi) w Polsce jest obecnie szacowany na 280 milionów zł i w najbliższych latach ma rosnąć w tempie 8% rocznie. Globalnie jego wartość wynosi około 15 miliardów dolarów, przy prognozie 22 miliardów dolarów w roku 2020.

news-samsung-showroom-6

Dlatego Samsung rozbudowuje w tym segmencie kompleksową ofertę dla biznesu. Sklepy, galerie handlowe, salony sprzedaży, salony usługowe, ale też hotele, restauracje, lotniska, dworce, szkoły, uniwersytety – to tylko niektóre miejsca, w których Digital Signage znajduje szerokie zastosowanie.

Showroom znajduje się w Warszawie przy ul. Postępu 14.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.