Samsung Pay kończy rok i ma się świetnie

Opublikowano: 2016-08-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzedaż / wyniki

news-samsungpay-1Minął rok od kiedy ruszyła usługa płatności mobilnych Samsung Pay. Z tej okazji firma przedstawiła infografikę z najważniejszymi, dość imponującymi statystykami.

Od wprowadzenia na rynek, za pomocą Samsung Pay wykonano około 100 milionów unikalnych transakcji, a liczba zarejestrowanych użytkowników przekracza 4 miliony (USA i Korea Południowa). System wspiera obecnie ponad 440 banków. Łączna wartość transakcji w Korei wyniosła 2 tryliony wonów, czyli prawie 1.8 miliarda dolarów. 25% z nich dokonano przez Internet.

Oprócz Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych, Samsung Pay jest dostępny w Hiszpanii, Singapurze, Chinach, Australii, Portoryko i Brazylii. Trwają również prace nad wdrożeniem usługi w Polsce. Istnieje szansa, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

news-samsungpay-infografika

Źródło: Samsung

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.