Samsung podsumowuje 2015 rok

Opublikowano: 2015-12-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzedaż / wyniki

news-samsung-podsumowanie-2015-1W bieżącym roku poznaliśmy wiele nowych technologii ze stajni Samsunga, w tym rozwiązania przyszłości, wyznaczające nowe standardy na nadchodzące lata. Z tej okazji firma przygotowała ciekawe graficzne podsumowanie, przedstawiając istotne zdarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy.

Poniższa infografika ujawnia najważniejsze wydarzenia i produkty Samsunga ujawnione na przestrzeni mijającego roku, poczynając od stycznia i nowych telewizorów SUHD, przez premierę flagowych smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, kończąc na wprowadzeniu na rynek gogli wirtualnej rzeczywistości Gear VR i rozpoczęciu masowej produkcji pierwszego w branży modułu pamięci DDR4 128 GB TSV. Oprócz tego, grafika przypomina o rynkowym debiucie pierwszego smartfona z systemem Tizen – Samsunga Z1 – czy też prezentacji rozwiązań do domu z dziedziny Internetu Rzeczy.

news-samsung-infografika-2015

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.