Samsung pokazuje, jak powinny wyglądać zabawne i pomysłowe reklamy

Opublikowano: 2016-03-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #reklamy / promocje

news-samsung-galaxy-s7-reklamaSamsung opublikował trzy nowe reklamy skupiające się na smartfonach Galaxy S7 i S7 Edge, dające nam zabawną odpowiedź na pytanie – dlaczego warto zainteresować się flagowcami producenta?

W pierwszym klipie zatytułowanym „Why?”, w którym zobaczyć możemy między innymi aktorów Williama H. Macy i Wesley Snipesa, czy koszykarza Jamesa Hardena, przedstawiono różne sytuacje, w których przydają się poszczególne funkcje i możliwości Galaxy S7. Dość wyraźne są tutaj odniesienia do konkurencji z obozu Apple. Wszystko zostało podane jednak w bardzo lekkiej i humorystycznej formie, do jakiej przyzwyczaił nas Samsung w wielu poprzednich reklamach.

Kolejne materiały skupiają się odpowiednio na wodoszczelności i możliwościach fotograficznych serii Galaxy S7. Klip pod tytułem „Water” zwraca uwagę na to, że są dwie rzeczy, bez jakich nie możemy żyć: woda oraz telefon. „The Dark” uświadamia z kolei, że w ciemności wiele może się zdarzyć, więc warto wyposażyć się w urządzenie zdolne do uwiecznienia każdej z chwil.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.