Samsung Polska przeniósł się do nowej siedziby

Opublikowano: 2016-01-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-samsung-siedzibaSamsung Electronics Polska rozpoczął pracę w nowym biurze zlokalizowanym w kompleksie biznesowym, mieszczącym się na ul. Postępu 14, przygotowanym przez HB Reavis Poland.

Głównym czynnikiem wpływającym na wybór nowej powierzchni biurowej była odpowiednia lokalizacja oraz możliwość dostosowania biura do oczekiwań firmy i jej pracowników. Na 4700 metrach kwadratowych powierzchni znajdują się biura, showroom oraz strefa serwisu, które zostały rozlokowane na trzech kondygnacjach. Dla zwiększenia komfortu pracowników przygotowano również dedykowane strefy odpoczynku. W jednym z pomieszczeń zlokalizowana została przestronna kuchnia wraz ze strefą do cichej pracy i odpoczynku oraz strefą „no stress”, w której znajduje się m.in. stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz specjalne miejsce dla najmłodszych, często odwiedzających firmę wraz z rodzicami.

Kompleks Postępu 14 oferuje najemcom powierzchnię klasy A, zaś cała inwestycja, dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań, otrzymała certyfikat BREEAM Excellence. W budynku wykorzystane zostały takie rozwiązania jak: nowoczesne systemy sterowania klimatyzacją, niezależne, strefowe sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu, szybkobieżne windy oświetlone systemem LED i odzyskujące energię elektryczną przy hamowaniu, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacje uzdatniania wody oraz system chłodzenia swobodnego – free cooling.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.