Samsung poszerzy linię Galaxy S7 o model mini?

Opublikowano: 2016-03-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-s7-mini-1W ubiegłym roku, przy okazji premiery Galaxy S6, nie doczekaliśmy się kompaktowej wersji flagowca. Tym razem ma się to zmienić – tajwańskie źródła spekulują, że Samsung szykuje Galaxy S7 mini, który ma stanowić konkurencję dla nadchodzącego iPhone’a 5se.

21 marca najprawdopodobniej poznamy nowego, 4-calowego smartfona Apple o nazwie iPhone 5se lub iPhone SE. Według najnowszych doniesień, Samsung nie chce być gorszy i być może już wkrótce pokaże Galaxy S7 mini, który miałby zachować część najważniejszych cech swojego większego brata. Ma on otrzymać procesor Snapdragon 820 lub Exynos 8890, 3 GB pamięci RAM oraz główny aparat 12 Mpix. Największa różnica, co oczywiste, ma się odnosić do rozmiaru i rozdzielczości ekranu – 4.6-cali HD (720 x 1280 pikseli, 319 PPI).

To, czy rzeczywiście doczekamy się w tej generacji Galaxy S7 mini wciąż pozostaje zagadką. W okolicach debiutu Galaxy S6 sporo mówiono o jego mniejszym wariancie, który ostatecznie nie ujrzał światła dziennego. Pozostaje jedynie czekać na więcej informacji i ewentualne potwierdzenie lub zaprzeczenie tych plotek.

Źródło: Sammobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.