Samsung potwierdza - będzie lepsza wersja Galaxy Note 7

Opublikowano: 2016-08-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-note7-6gbDong-jin Koh, prezydent Samsung Mobile, potwierdził istnienie Galaxy Note 7 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Zaprezentowanie nowego Note’a w wersji 4 GB RAM/64 GB ROM zawiodło część użytkowników, którzy opierając się na przedpremierowych przeciekach spodziewali się bardziej „dopakowanego” modelu. Jak się jednak okazuje, w każdej plotce jest trochę prawdy i nie inaczej jest tym razem – Samsung wkrótce wprowadzi wariant z 6 GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci. Rzecz w tym, że otrzymają go konsumenci w Chinach.

Decyzja za wydaniem smartfona na tym rynku oparta jest na chęci walki z agresywną konkurencją (m.in. LeEco i Vivo), która od jakiegoś czasu wzbogaca swoją ofertę o modele z dużymi ilościami gigabajtów. Czy lepszy Note 7 trafi do innych regionów? Aktualnie pozostaje to zagadką, w której rozwikłaniu może pomóc dobra sprzedaż telefonu w Chinach i duży odzew ze strony zachodnich konsumentów. Cena ma wynieść 6088 juanów, czyli około 820 euro.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.