Samsung pozwoli przetestować Galaxy Tab S2 przed premierą

Opublikowano: 2015-08-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-galaxy_tabs2-1Już w najbliższy piątek, 28 sierpnia, we wszystkich sklepach firmowych marki Samsung pojawi się nowy, flagowy tablet Samsung Galaxy Tab S2. Jest to zatem okazja do przetestowania urządzenia na tydzień przed oficjalnym startem sprzedaży.

Samsung Galaxy Tab S2 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem i wysoką wydajnością, a na jego konfigurację składają się takie podzespoły jak chociażby: ośmiordzeniowy procesor Exynos 5433, 3 GB RAM, 32/64 GB wbudowanej pamięci oraz aparaty 8 i 2.1 Mpix. Tablet trafi do oficjalnej sprzedaży już 4 września i będzie dostępny w dwóch wersjach, różniących się od siebie przede wszystkim rozmiarem ekranu – Samsung Galaxy Tab S2 8.0 oraz Samsung Galaxy Tab S2 9.7.

Oprogramowanie fabryczne tabletu obejmuje preinstalowany pakiet Microsoft Office Solutions, który umożliwia tworzenie i edycję dokumentów. Do zarządzania tabletem można wykorzystać wbudowany czytnik linii papilarnych – za jednym naciśnięciem przycisku Home otwiera się dostęp do prywatnych danych autoryzowanych użytkowników. Aplikacja „Smart Manager” maksymalnie usprawnia zarządzanie tabletem, wyświetlając automatycznie informacje takie, jak: poziom zużycia baterii, dostępna pamięć dyskowa, wykorzystanie pamięci RAM. Dodatkową ochronę zapewnia natomiast preinstalowane oprogramowanie antywirusowe.

Każdy, kto zastanawiał się nad zakupem tego urządzenia, będzie mieć możliwość wypróbowania wszystkich dostępnych funkcji oraz zapoznania się z designem i jakością wykonania tabletu już od 28 sierpnia. Dodatkowo, każdy klient, który w ofercie przedsprzedażowej dokona zamówienia na Galaxy Tab S2, otrzyma w prezencie kartę pamięci microSD o pojemności 128 GB. Oferta jest ważna do 3.09.2015 roku lub wyczerpania zasobów promocyjnych.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.