Samsung pracuje nad nową serią smartfonów – Galaxy O

Opublikowano: 2015-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung_galaxy_o-informacje-1Sammobile, które niegdyś dotarło do sprawdzonych informacji dotyczących istnienia serii Galaxy A, E oraz J, teraz donosi, że Samsung przygotowuje smartfony z kolejnej rodziny o nazwie Galaxy O.

Według ekskluzywnych informacji, jakie otrzymał portal Sammobile, koreański producent pracuje aktualnie nad dwoma nowymi smartfonami – Galaxy O5 (nazwa kodowa SM-G550) oraz Galaxy O7 (SM-G600), które zapoczątkują następną serię w ich portfolio. Niestety, w tej chwili to jedyne informacje odnośnie obydwu urządzeń, a żadne specyfikacje, detale dotyczące designu czy przewidywana data premiery nie zostały ujawnione.

Pod koniec 2014 roku Samsung ogłosił, że uporządkuje nomenklaturę swoich smartfonów, zmniejszając ich liczbę i idąc w jakość. Na rynku miało pojawić się mniej produktów, ale bardziej dopracowanych i pogrupowanych w konkretne kategorie, odpowiednie dla konsumentów z mniej i bardziej zasobnym portfelem. Wygląda jednak na to, że wraz z niezapowiedzianą jeszcze serią Galaxy O, Samsung ma kilka innych innych, w tym Galaxy J, Galaxy E, Galaxy A, Galaxy S i Galaxy Note, przez co przeciętny użytkownik smartfonów może wpaść w niemałą konsternację.

Źródło: Sammobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.