Samsung prezentuje Galaxy S6 Edge w niepowtarzalnym stylu

Opublikowano: 2015-04-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy-s6-edge-spotZazwyczaj filmy z gatunku „unboxing” nie należą do szczególnie interesujących. Samsung pokazał jednak, że odpakowanie smartfona i jego prezentacja nie musi być nudna, czego idealnym dowodem są najnowsze spoty Galaxy S6 Edge.

Oglądanie filmów, na których dana osoba dokonuje przeglądu urządzenia, wypakowując go najpierw z pudełka, prezentując zawartość opakowania, następnie opisując najczęściej znane już fakty na temat prezentowanego produktu bywa nudne. Rzecz jasna, nie brakuje pomysłowo wykonanych „unboxingów” – Samsung zrobił to w zupełnie nowym, świetnym stylu.

Początek każdego z dwóch klipów nie zwiastuje niczego nadzwyczajnego. Szybki rzut oka na wygląd Samsunga Galaxy S6 Edge i chwilowy zachwyt urządzeniem w wykonaniu autora filmiku. Potem jednak następuje zwrot o 180 stopni, a akcja nabiera tempa. Są elementy parkouru i walki, pościg, nie brakuje nawet ucieczki helikopterem, a w trakcie tego wszystkiego prezentowane są niektóre funkcje telefonu. Zdecydowanie warto obejrzeć.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.