Samsung prezentuje nowy, stylowy tablet Galaxy Tab E

Opublikowano: 2015-08-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

img-samsung-galaxy-tab-e-3Samsung wprowadza do sprzedaży nowy tablet Galaxy Tab E, dedykowany osobom, które potrzebują poręcznego, multimedialnego centrum domowej rozrywki. Urządzenie wyróżnia się stylową formą i jest wyjątkowo smukłe oraz lekkie.

Galaxy Tab E to kolejna propozycja w bogatym portfolio tabletów marki Samsung. Wyróżnia się świetnym, smukłym designem, czyniącym z niego bardzo wygodne w obsłudze urządzenie. Tablet ma wyświetlacz o przekątnej 9.6-cala, który dzięki funkcji multi-windows można podzielić na dwie części i korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie. Konstrukcja ma przy tym tylko 8.5 mm grubości i waży jedynie 495 gramów. Tablet można więc bez trudu włożyć do torebki czy plecaka, a w czasie podróży nie będzie stanowił dodatkowe obciążenia. Ergonomiczna i antypoślizgowa obudowa zapewnia ponadto pewny uchwyt.

news-samsung-galaxy_tab_e-2Dodatkowo, nowy Samsung Galaxy Tab E umożliwia rozbudowanie dostępnej pamięci flash (8 GB) przy pomocy karty microSD o pojemności do 128 GB, co pozwala zabrać ze sobą ulubione filmy, muzykę oraz książki i zamienić tablet w mobilne centrum rozrywki. Nie należy też zapominać o aparacie fotograficznym z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix, wspieranym przez autofocus i szereg opcji, takich jak np. możliwość robienia zdjęć jednym przyciskiem i kontrolę nagrywania wideo, czy wykonywanie zdjęć seryjnych.

news-samsung-galaxy_tab_e-1W Galaxy Tab E znalazło się też rozwiązanie, które czyni urządzenie przyjaznym i bezpiecznym dla najmłodszych – Tryb Dzieci. Zapewnia on  kompilację dobrej zabawy i nauki, a dzięki kolorowemu, animowanemu interfejsowi oraz intuicyjnej obsłudze z pewnością spodoba się maluchom. Tryb Dzieci ma też zainstalowane aplikacje edukacyjne i programy do kontaktu z najbliższymi, co zapewni dziecku wielogodzinną rozrywkę i naukę. Rodzice nie muszą też się martwić o to, że dziecko spędzi przy urządzeniu za dużo czasu lub będzie oglądać nieodpowiednie treści – wystarczy ustawić limit czasowy lub wybrać odpowiednie aplikacje w dostępny po wpisaniu hasła panelu kontroli rodzicielskiej. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tabletem została natomiast przygotowana aplikacja Smart Tutor. Dzięki niej użytkownik zostanie połączony z ekspertem, który zdalnie oprowadzi po wszystkich funkcjach, usługach i nowościach oprogramowania.

Źródło: Samsung

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.