Samsung promuje Galaxy Note 7. W jednej z reklam niezawodny Christopher Waltz

Opublikowano: 2016-08-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung

news-samsung-waltzRuszyła kampania promująca najnowszego Galaxy Note 7. Samsung opublikował kilkanaście klipów, w których ukazuje zalety smartfona. Jeden z nich utrzymany został w zabawnej i pomysłowej konwencji poprzednich reklam.

Poniżej zobaczyć możecie materiały prezentujące Note’a 7, jego design, interfejs, wodo- i pyłoszczelność, możliwości rysika S Pen, skaner tęczówki oka, funkcję Always on Display oraz dodatkowe akcesoria.

Wśród nowych filmów Samsunga nie zabrakło takiego, który zdecydowanie wybija się ponad pozostałe. Jest nim wideo z aktorem Christopherem Waltzem w roli głównej. Z uwagi na zbliżającą się premierę smartfona w USA (19 sierpnia), skupia się ono na „wiecznie zapracowanych i zajętych Amerykanach”, którzy dzięki Galaxy Note 7 mogą robić jeszcze więcej.

Źródło: Samsung, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.