Samsung przedłuża promocję na usługi Guard S7

Opublikowano: 2016-06-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #reklamy / promocje

news-s7-guard-1Samsung zdecydował się przedłużyć trwającą od 11 marca promocję na darmowe usługi w ramach programu Guard, skierowanego do użytkowników Galaxy S7 i S7 Edge.

Promocja potrwa do 11 sierpnia 2016 roku. Dotychczas blisko co czwarty użytkownik zdecydował się skorzystać z darmowej usługi, wyrażając przy tym swoje zadowolenie z programu, który gwarantuje ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia, przedłużenie gwarancji do trzech lat, możliwość odkupu telefonu w przyszłym roku i obniżenie wartości nowego produktu o 1000 zł, a także zabezpieczenie danych aplikacją My KNOX.

Rejestracji w programie Samsung Guard S7 można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.guards7.samsung.pl. Po jego uzupełnieniu właściciel smartfona Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge otrzyma na podany e-mail wiadomość o warunkach ubezpieczenia. Gwarancją prawidłowego ukończenia rejestracji jest otrzymanie certyfikatu przystąpienia do Promocji Guard S7.

Źródło: Samsung

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.