Samsung przedstawia zalety smartfonów Galaxy A (2016)

Opublikowano: 2016-04-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-galaxy-a-2016-reklamaSamsung opublikował trzy nowe reklamy skupiające się na smartfonach z serii Galaxy A (2016) i ich designie, aparatach oraz obsłudze płatności mobilnych.

Nowe spoty przedstawiają odświeżoną linię Galaxy A (2016), w skład której wchodzą modele A3, A5, A7 oraz A9. Każdy z nich może się poszczycić metalowo-szklanym wykonaniem, które Samsung wprowadził w ubiegłorocznych flagowcach Galaxy S6 i S6 Edge. Ponadto, wszystkie modele wyposażono w główny aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix, przysłoną f/1.9, autofokusem, diodą LED oraz optyczną stabilizacją obrazu (za wyjątkiem A3, w której OIS zabrakło). Co więcej, za pomocą nowych smartfonów Galaxy A (nie licząc najniższego modelu A3) zapłacimy metodą biometryczną, a to dzięki wbudowanemu w przycisk Home czytnikowi linii papilarnych.

O smartfonach Samsung Galaxy A (2016) możecie dowiedzieć się więcej w tym miejscu.

Źródło: Samsung, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.