Samsung przygotowuje duży tablet z Windows 10

Opublikowano: 2015-08-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-samsung-tablet-windows10Od ostatnich tabletów Samsunga z rodziny Ativ, opartych na systemie od Microsoftu minęło już nieco czasu. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że Koreańczycy mogą już niedługo zaprezentować kolejne tego typu urządzenie.

Jeśli wierzyć plotkom pochodzącym od chińskich źródeł, pod koniec tego roku na rynku pojawi się nowy tablet Samsunga, działający domyślnie pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Ma on być wyposażony w 12-calowy wyświetlacz Super AMOLED, prawdopodobnie o rozdzielczości 2560 x 1600 lub 3840 x 2400 pikseli i z obsługą rysika S-Pen, 4 GB pamięci RAM oraz procesor Intel Core M wykonany w 14-nanometrowym procesie technologicznym. Ponadto, tablet ma ważyć 600 gramów i mieć grubość zaledwie 6.2 mm.

Źródło: Sammobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.