Samsung przygotowuje kolejne tablety z linii Galaxy Tab E

Opublikowano: 2016-01-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy-tab-e-1W sieci pojawiły się doniesienia o trzech nowych tabletach Galaxy Tab E, nad którymi aktualnie pracuje Samsung. Specyfikacja jednego z nich została częściowo ujawniona.

W zeszłym roku koreański producent wydał na rynek dwa modele z serii Galaxy Tab E – jeden z ekranem o przekątnej 9.6-cala, drugi 8-calowy. Przygotowywane są jednak kolejne, mniejsze propozycje. Z przecieków wiadomo, że w drodze jest Galaxy Tab E w wariancie 7-calowym, jak i jego odmiana Lite (SM-T113) i tablet dla najmłodszych – Galaxy Tab E Kids.

O urządzeniach póki co nie wiadomo zbyt wiele. Poznaliśmy jedynie kilka szczegółów na temat specyfikacji pierwszego z nich, który oprócz wyświetlacza w rozmiarze 7-cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, zaoferuje czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.3 GHz, 1.5 GB RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej. Będzie to więc typowy przedstawiciel budżetowego segmentu tabletów. Dodatkowo, dostępny ma być również model z LTE, o oznaczeniu kodowym SM-T285.

Na więcej informacji, w tym dokładne dane techniczne każdego z produktów, a także ceny i daty premier będziemy musieli jeszcze poczekać.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.