Samsung przyspieszy premierę Galaxy S7?

Opublikowano: 2015-09-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki #plotki

news-samsung-galaxy_s7-informacje-1Zdaniem koreańskich mediów, Samsung Galaxy S7 zostanie oficjalnie zaprezentowany już w styczniu przyszłego roku, a na półki sklepowe trafi miesiąc później.

Źródła, powołując się na informacje pochodzące od analityka firmy SK Securities, powiązanej z jednym z największych południowokoreańskich operatorów telekomunikacyjnych – SK Telecom – podają, że przy okazji kolejnej generacji flagowego smartfona Samsung może przyspieszyć premierę tak, jak zrobił to w przypadku Galaxy Note 5. Poprzednie modele z tej znanej, phabletowej serii miały swój debiut na IFA w Berlinie. W tym roku jednak zerwano z tradycją i urządzenie zaprezentowano niemal miesiąc wcześniej. Ponoć duża w tym zasługa nowej, efektywniejszej metody produkcji, dzięki której udało się skrócić czas tworzenia smartfona i na tym samym może skorzystać każdy kolejny produkt Samsunga, w tym oczywiście Galaxy S7.

Flagowiec, w odróżnieniu od chociażby Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, ma zostać ujawniony nie w marcu, a już w styczniu 2016 roku. Do oficjalnie sprzedaży miałby z kolei trafić w lutym, czyli dwa miesiące wcześniej niż miało to miejsce w przypadku tegorocznych modeli. Ponadto, ostatnio informacje sugerują, że znowu (co nie jest zaskoczeniem) na rynek wydane zostaną trzy wersje Galaxy S7: standardowa, edge oraz edge+. Jeśli chodzi o specyfikację, to w tej chwili wiele wskazuje, że Samsung wyprodukuje smartfona zarówno w wariancie ze Snapdragonem 820, jak i Exynosem M1/8890 (w zależności od regionu). Oprócz tego można się spodziewać większej ilości pamięci RAM, udoskonalonych aparatów oraz pojemniejszej baterii.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.