Samsung szykuje nowy telefon z klapką o imponujących podzespołach i znajomym designie

Opublikowano: 2015-11-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-sm_w2016-1W bazie chińskiego urzędu certyfikacyjnego TENAA pojawił się nowy flip phone ze stajni Samsunga. Model o kodowym oznaczeniu SM-W2016 łączy w sobie mocne podzespoły znane z flagowców z designem zapoczątkowanym w Galaxy S6.

Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, Note 5 – wszystkie wyróżniają się podobną specyfikacją i stylowym wykonaniem, w skład którego wchodzi metal i szkło. Najwyraźniej Samsung zamierza dalej iść tą samą drogą i podobne wzornictwo wprowadzić w produktach z innego segmentu i kategorii. Już niedługo powinniśmy oficjalnie poznać nowy smartfon z klapką, który ostatnio zawitał do TENAA, ujawniając swoje oblicze i konfigurację sprzętową.

Widniejący aktualnie pod nazwą Samsung SM-W2016 telefon wyposażony został w dwa ekrany Super AMOLED o przekątnej 3.9-cala (jeden z zewnątrz, drugi wewnątrz) o rozdzielczości 768 x 1280 pikseli, 3 GB pamięci RAM, ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420 z zegarem o częstotliwości taktowania 2.1 GHz, a także aparaty 16 i 5 Mpix. Uzupełnieniem jest pamięć wewnętrzna o pojemności 64 GB oraz system operacyjny Android 5.1.1 Lollipop.

Niestety, podobnie jak w przypadku większości tego typu produktów, rzeczony model najprawdopodobniej nie zawita do Polski.

Źródło: Techno Buffalo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.