Samsung szykuje się do produkcji Galaxy Note 7

Opublikowano: 2016-06-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-note6-info-1Najnowszy „notatnik” Samsunga ma trafić na rynek pod nazwą Galaxy Note 7. Prace nad urządzeniem idą pełną parą i możemy się spodziewać, że na półki sklepowe zawita na przełomie sierpnia i września.

W ostatnich tygodniach nie brakuje informacji o Galaxy Note 7, który według licznych zapowiedzi i nieoficjalnych doniesień ma być wyposażony m.in. w 5.7-calowy ekran Super AMOLED QHD (1440 x 2560 pikseli), 6 GB pamięci RAM, skaner tęczówki oka oraz znany z Galaxy S7 aparat Dual Pixel z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix.

Najnowsze przecieki wskazują, że prace nad phabletem zmierzają ku końcowi. Samsung składa podobno zamówienia u swoich dostawców na podzespoły do Galaxy Note 7 i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, masowa produkcja modelu powinna ruszyć już w przyszłym miesiącu. Do momentu rynkowej premiery ma być gotowych około 5 milionów egzemplarzy Note 7, wytworzonych w dwóch partiach w lipcu i sierpniu.

Oficjalna premiera Galaxy Note 7 ma się odbyć 2 sierpnia na konferencji Galaxy Unpacked w Nowym Jorku. Do sprzedaży powinien trafić kilka tygodni później.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.