Samsung szykuje smartfony Galaxy C

Opublikowano: 2016-04-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-c-1Już wkrótce oferta Samsunga poszerzy się o nową serię smartfonów Galaxy C. Z dostępnych informacji wynika, że będą to przedstawiciele średniej półki o wysokiej jakości wykonania.

O smartfonach Galaxy C po raz pierwszy głośno zrobiło się kilka tygodni temu, przy okazji ujawnienia istnienia modelu o kodowej nazwie SM-C5000. Kilka dni temu za sprawą Geekbench dowiedzieliśmy się natomiast, czego oczekiwać po wspomnianym urządzeniu – ekranu o przekątnej 5.2-cala, ośmiordzeniowej jednostki Qualcomm Snapdragon 617 z układem graficznym Adreno 405 oraz 4 GB pamięci RAM i preinstalowanego Androida 6.0.1 Marshmallow.

news-galaxy-c5-1

Po nowości możemy spodziewać się metalowej obudowy, czyli elementu, który wyróżniał ubiegłoroczną serię Galaxy A, która w wydaniu na 2016 rok przerzuciła się na szkło i metal. Pozostałe modele Galaxy C również powinny odznaczać się podobnym designem, choć aktualnie nieznane są szczegóły na ich temat.

Premiery smartfonów Samsung Galaxy C powinniśmy oczekiwać w maju, a jeśli wierzyć doniesieniom Sammobile – będą one, przynajmniej początkowo, dostępne tylko na chińskim rynku. Miejmy jednak nadzieje, że trafią również na Stary Kontynent. Poinformujemy o tym, gdy tylko pojawią się konkretne informacje.

Źródło: Sammobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.