Samsung ujawnia Galaxy S6 Active na swojej stronie

Opublikowano: 2015-05-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_6s_activeDo sieci wypływa coraz więcej informacji dotyczących nadchodzącego, odpornego na wszystko smartfona Samsunga. Tym razem za „wyciek” odpowiedzialny jest sam producent.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy S6 Active przeszedł proces certyfikacji w FCC (Federalna Komisja Łączności) i poznaliśmy jego prawdopodobny wygląd. Istnienie smartfona potwierdził teraz również sam producent, który umieścił go na swojej oficjalnej stronie w zakładce opisującej Samsung Plus – program związany z zaawansowanym wsparciem technicznym, nagrodami i gwarancją. Niestety, urządzenie zniknęło już z listy objętych programem produktów.

Z informacji jakie ujawniono wynikało, że Samsung Galaxy S6 Active premiowany jest w Samsung Plus taką samą liczbą punktów jak w przypadku modeli Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Ponadto, widniała tam błędna data premiery ustalona na 10 kwietnia. Jak wiadomo, w tym dniu do oficjalnej sprzedaży w niektórych krajach trafiły wspomniane flagowce.

Miejmy nadzieje, że wkrótce dowiemy się więcej na temat następcy Samsunga Galaxy S5 Active, a Koreańczycy nie będą kazali długo czekać na oficjalną zapowiedź smartfona.

Źródło: Phandroid

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.