Samsung walczy o klientów Apple przy pomocy nowego programu testowego

Opublikowano: 2015-08-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-ultimate_test_driveSamsung nie raz podkreślał w swoich reklamach wyższość flagowych modeli Galaxy nad konkurencyjnymi iPhone’ami, mając na celu przekonanie posiadaczy tych smartfonów do przejścia na drugą stronę. Koreański producent idzie jednak dalej w swoich staraniach i wprowadza specjalny program testowy.

Ultimate Test Drive, bo tak nazywa się nowa inicjatywa Samsung, to darmowy program skierowany do posiadaczy iPhone’ów, dzięki któremu przez 30 dni mogą oni testować nowe modele Galaxy Note 5 czy Galaxy S6 Edge Plus, jak również nieco starsze Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Razem ze smartfonem, firma dorzuca też bezpłatny plan taryfowy od dowolnego amerykańskiego operatora komórkowego. Jak zapewnia Elizabeth Solomon, wiceprezydent ds. marketingu w Samsungu, celem akcji jest umożliwienie potencjalnym klientom zapoznania się z najnowszymi urządzeniami producenta bez jakichkolwiek zobowiązań.

Jest to z pewnością ciekawa, choć niejednokrotnie stosowana metoda pozyskiwania nowych klientów. Na jej powodzenie składa się wiele różnych czynników, jednak przekonanie wieloletnich fanów Apple do zmiany obozu nie będzie łatwym zadaniem. Czas pokaże, czy Ultimate Test Drive zda egzamin.

Źródło: Yahoo

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.