Samsung zaprasza do swoich salonów na przedpremierowe pokazy Galaxy S6

Opublikowano: 2015-03-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsunggalaxys6-7Samsung w ramach przedpremiery zaprezentuje swoim klientom najnowszy smartfon – Samsung Galaxy S6. Już w środę, 1 kwietnia 2015 roku, wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie zapoznać się z urządzeniami w każdym z salonów Brand Store w Polsce.

Pokazy przedpremierowe odbędą się we wszystkich salonach Samsunga w naszym kraju, a więc w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Oprócz smartfonów Samsung zaprezentuje też szeroki wybór stylowych akcesoriów np. ładowarki bezprzewodowe, efektowne obudowy i słuchawki.

Tydzień po rozpoczęciu prezentacji Galaxy S6, w sklepach ruszy specjalna akcja szkoleniowa. Wystarczy po 8 kwietnia przyjść do dowolnego Brand Store’u o godzinie 18, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu, w trakcie fachowcy będą czekać na wszystkie pytania zainteresowanych. Ponadto, uczestnicy otrzymają niespodzianki.

Źródło: Samsung 

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.