Samsung żartuje z Apple. To znaczy - próbuje żartować

Opublikowano: 2014-09-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #Apple #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-applefun-1Samsung umieścił w sieci kilka filmów, które mają kpić z ostatniej premiery produktów Apple. Niestety, klipy potwierdzają, że rozśmieszanie ludzi w inteligentny sposób to trudna sztuka i nie każdemu się ona udaje.

Zaledwie kilka dni po konferencji Apple, na której koncern zaprezentował nowe smartfony iPhone 6 oraz smartwatch Apple Watch, w sieci ukazała się seria krótkich filmów stworzonych przez Samsunga.

Największy konkurent Apple na rynku urządzeń przenośnych postanowił po raz kolejny zażartować z nowych produktów firmy z Cupertino. Na wspomnianych klipach dwójka młodych ludzi kpi z konkretnych cech smartfonów Apple, a także z jego smartwatcha (wszystkie udostępnione filmy zostały umieszczone na końcu tego materiału). Trudno jednak pozbyć się wrażenia, że nie są to udane produkcje. Prezentowany w nich dowcip jest nieco ciężki, a twórcy klipów powinni uczyć się od innych, jak w inteligentny sposób rozbawić użytkowników nie przepadających za produktami Apple – na przykład od pracowników Ikei.

Źródło: YouTube

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.