Samsung znalazł nietypową zachętę do aktualizacji smartfonów

Opublikowano: 2016-05-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-pizza-3Na użytkowników smartfonów Samsunga, którzy zdecydują się zainstalować najnowszą dostępną aktualizację Androida, czeka miła niespodzianka – zniżka na…pizzę. Jest jednak pewien haczyk.

Już na starcie należy zaznaczyć, że aktualnie oferta obowiązuje wyłącznie na terenie Indii, jednak trzeba przyznać, że Samsung znalazł dość ciekawy sposób na „przekupienie” użytkowników swoich urządzeń, którzy z jakiegoś powodu nadal wahają się nad zainstalowaniem aktualizacji zabezpieczeń Androida lub innego oprogramowania systemowego.

Jak donosi jeden z użytkowników forum Reddit, po dokonaniu uaktualnienia modelu Galaxy J7 w aplikacji My Galaxy pojawił się kupon rabatowy, dający mu zniżkę w wysokości 20% na pizzę w Domino’s Pizza. Z instrukcji wynika, że kupon wysyłany jest w ciągu 9 dni od aktualizacji urządzenia przeprowadzonej w sklepie Samsung Experience lub przez Wi-Fi. Nie wiadomo jednak, czy dotyczy to wszystkich modeli producenta, czy tylko wybranych.

Samsung chce za wszelką cenę upewnić się, że jego klienci mają zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania i jak widać każdy sposób jest dobry. Kto wie, być może podobne akcje promocyjne wystartują również w innych krajach.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.