Shot on iPhone - nowe reklamy Apple

Opublikowano: 2016-06-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #reklamy / promocje

news-shot-on-iphoneApple opublikował 8 nowych klipów reklamowych, które są częścią popularnej kampanii „Shot on iPhone”, zapoczątkowanej jeszcze w okolicach premiery iPhone’ów szóstej generacji.

Apple po raz kolejny wybrał kilka interesujących materiałów nadesłanych przez użytkowników, które w możliwie jak najlepszy sposób ukazują jakość wideo nagranych przy pomocy smartfonów z nadgryzionym jabłkiem w logo. Zdecydowana większość z 16-sekundowych spotów wykonana została w zwolnionym tempie. Co jednak najważniejsze, każdy z nich spełnia swoje zadanie i sprawia większe wrażenie niż tradycyjne, reżyserowane reklamy. Warto rzucić okiem, jakie momenty z życia uchwycili użytkownicy iPhone’ów:

Źródło: Apple, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.