Sklep dla aktywnych w Orange

Opublikowano: 2015-12-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-sklep_dla_aktywnychNa stronie internetowej Orange ruszył sklep dla aktywnych, w którym znaleźć można znaleźć m.in. wytrzymałe urządzenia przeznaczone na każde warunki klimatyczne, jak również sprzęty dla miłośników dobrej zabawy.

Orange oferuje w swojej nowej strefie dla aktywnych aparaty i kamery, między innymi Panasonic DMC-FT5EP i QOLTEC 50217, które choć odstępują parametrami od najnowszych lustrzanek, powinny spodobać się osobom, które cenią odporność na upadki. Nie mniej wytrzymałe są smartfony, które znajdują się na stronie: najnowsza Motorola Moto G czy CAT S40. Obydwa do dostania już za złotówkę w różnych planach taryfowych – pierwszy w Smart Planie LTE 69.99 zł, drugi w Smart Planie Głównym LTE 149.99 zł.

Na stronie sklepu znaleźć można także dwa smartwatche Samsunga – Gear S2 i Gear S2 Classic, każdy w Smart Planie Głównym LTE 149.99 zł. W ofercie są także drony latające, jak Dron Parrot AR.DRONE 2.0 Elite Edition, jak i jeżdżące – Dron mini drone Parrot Jumping Sumo. Fanom Gwiezdnych Wojen powinien natomiast spodobać się Droid sphero BB-8 Star Wars, dostępny za złotówkę w Smart Planie LTE 69.99 zł.

Wszystkie produkty dostępne w ramach sklepu można zakupić w abonamencie, zarówno wybierając nowy numer, jak i przedłużając dotychczasową umowę. Więcej szczegółów znaleźć można pod tym adresem.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.