SkyCash nawiązał współpracę ze Stadionem Narodowym w Warszawie

Opublikowano: 2015-02-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje

news-aplikcja-skycashStadion Narodowy wprowadził możliwość kupowania biletów na rozgrywające się tam wydarzenia za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash. Za atrakcje organizowane w ramach drugiej edycji projektu Zimowy Narodowy można już zapłacić telefonem.

Jedną z takich atrakcji jest Zimowe Miasteczko o łącznej powierzchni blisko 5 tysięcy metrów kwadratowych, m.in. lodowiska, górka lodowa, ice bar oraz podziemny skatepark. Mobilne bilety są dostępne w każdym miejscu, przez całą dobę. Użytkownicy mogą za nie płacić podłączoną do aplikacji kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash. Dzięki temu można też szybko zapoznać się z opisami poszczególnych atrakcji oraz kupić jednocześnie nawet kilka biletów, np. dla rodziny lub znajomych.

Płacenie komórką za wstęp na Stadion Narodowy wygląda podobne, jak korzystanie z innych usług dostępnych w SkyCash (np. kupowanie biletów komunikacji miejskiej i kolejowej oraz do kina). Wystarczyć wybrać jedno z dostępnych wydarzeń, określić związane z nim parametry, takie jak data, liczba biletów czy zniżka, a następnie zatwierdzić transakcję. W momencie wchodzenia na stadion, użytkownik pokazuje obsłudze bilet w formie elektronicznej, zapisany w zakładce „Kontrola”. Co więcej, można ją wyświetlić także w trybie offline, bez obawy o brak dostępu do sieci.

news-aplikcja-skycash-1Usługa „Stadion Narodowy” znajduje się w zakładce „Kultura i rozrywka”. Obecnie mogą z nie korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemami Android oraz iOS. Wkróce pojawi się ona również na platformie Windows Phone. SkyCash jest darmowy i dostępny w dedykowanych sklepach z aplikacjami.

news-aplikacja-skycash-2

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w ponad 30 miastach w Polsce. Od grudnia 2014 r. obsługuje sprzedaż mobilną biletów PKP Intercity. SkyCash pozwala także na zakup biletów do kina, wypłatę gotówki w bankomacie bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami, jak również płatność za domowe rachunki.

Źródło: SkyCash

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.