SkyCash oferuje doładowania Virgin Mobile

Opublikowano: 2016-04-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-virgin-mobileKlienci Virgin Mobile mogą już dokonywać zasileń konta przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można numer każdej osoby, która korzysta z usług na kartę tego operatora.

Aby skorzystać z usługi, należy otworzyć dostępną z poziomu menu głównego SkyCash zakładkę „Doładowania GSM” i wybrać Virgin Mobile z listy dostępnych operatorów. Następnie wystarczy wpisać lub wybrać z kontaktów numer telefonu i określić kwotę zasilenia. Jeżeli nie przekracza ona 50 zł, transakcję można zrealizować bez konieczności zatwierdzania kodem PIN. Płatność pobierana jest z elektronicznej portmonetki, którą można zasilić np. kartą płatniczą czy poprzez usługi Przelewy24.

Do korzystania z zasileń Virgin Mobile w SkyCash nie jest wymagane aktualizowanie aplikacji. W promocji z okazji uruchomienia usługi pierwsze 100 osób, które dokonają zasilenia otrzyma mobilne vouchery do kina.

Poza użytkownikami Virgin Mobile z rozwiązania SkyCash mogą korzystać klienci operatorów: Play, Plus, Orange, T-Mobile oraz Heyah.

Źródło: SkyCash

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.