Słodka niespodzianka od Plusha

Opublikowano: 2016-02-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #Internet mobilny

news-plush-frugo-starter-1Od dziś w sprzedaży dostępny jest limitowany starter Plush na Kartę z żelkami Frugo w prezencie.

Specjalnie na Walentynki Plush przygotował dla wszystkich chętnych słodką niespodziankę. Od 1 lutego w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu można za 5 zł kupić limitowany zestaw startowy Plush na Kartę z żelkami FRUGO gratis. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, w ramach jednej z plushowych promocji można otrzymać 10 GB Internetu – wystarczy włączyć jedną z cyklicznych ofert – „Rozmowy, SMS-y i 0.5 GB”, „Rozmowy, SMS-y i 1 GB”, „Internet, SMS-y i 9 gr/min” albo „Internet i SMS-y”. Aktywacja i korzystanie z pakietu 10 GB są nieodpłatne. Promocja trwa do 31.03.2016 roku. Dla zainteresowanych – regulamin.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.