Smart Store Orange otwarte w kolejnych miastach

Opublikowano: 2015-12-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange_smart_store-2Orange otworzył kolejne interaktywne salony w tym roku – ostatnie trzy ruszyły właśnie w Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. Na następne przyjdzie nam poczekać do stycznia.

Aktualnie w Polsce jest już osiem tego typu punktów. Pełna lista Smart Store Orange i kilka informacji o każdym z nich przedstawiają się następująco:

  • Szczecin – Al. Wyzwolenia 12-14, urządzenia w asortymencie: 498
  • Poznań –  ul. Roosevelta 18, urządzenia w asortymencie: 544
  • Łódź – Al. M. Piłsudskiego 3, urządzenia w asortymencie: 592
  • Gdańsk – ul. Karmelicka 1, urządzenia w asortymencie: 475
  • Katowice – ul. 3-go Maja 5, urządzenia w asortymencie: 542
  • Kraków – ul. Kamieńskiego 11, urządzenia w asortymencie: 741
  • Wrocław – ul. Kazimierza Wielkiego 19/23, urządzenia w asortymencie: 473
  • Warszawa – ul. Pańska 57/61

Smart Store Orange charakteryzuje się większą przestrzenią od standardowych salonów i możliwością przetestowania urządzeń. Nie ma w nim klasycznych stanowisk obsługi i przypisanych do nich sprzedawców. Konsultant, jako doradca klienta, podąża za nim do strefy, która najbardziej go interesuje. Dostępne są trzy główne strefy: dom, rozrywka i firma. Do tego każdy otrzymuje tablet, który pełni rolę wirtualnego koszyka i pozwala sprawdzać dane techniczne produktu. Co więcej, w czasie testowania usługi czy też kupna nowego smartfona, ich pociechy mogą udać się do wspomnianego działu rozrywki, gdzie czeka na nich m.in. konsola PlayStation 4.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.