Smart Store Orange wystartował w kolejnych miastach

Opublikowano: 2015-11-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-smart_store_orange-szczecin-2Orange otworzył kolejne interaktywne salony Smart Store Orange w dużych miastach – Poznaniu i Szczecinie. Na ten rok zaplanowana jest jeszcze dalsza ekspansja.

Pierwszy tego typu punkt Orange pojawił się w kwietniu bieżącego roku w Warszawie na ul. Pańskiej 57/61. W zeszłym tygodniu ruszyły dwa następne w Poznaniu (Roosevelta 19) i Szczecinie (Aleja Wyzwolenia 12/14). Do końca tego roku będą jeszcze w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Smart Store Orange charakteryzuje się większą przestrzenią od standardowych salonów i możliwością przetestowania urządzeń. Nie ma w nim klasycznych stanowisk obsługi i przypisanych do nich sprzedawców. Konsultant jest doradcą i podąża za klientem do strefy, która najbardziej go interesuje. Dostępne są trzy główne: dom, rozrywka i firma. Można tam też „od ręki”, w recepcji salonu, aktualizować dane, sprawdzić wysokość rachunku czy usunąć drobne problemy z telefonem lub kartą SIM.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.