smartFIRMA 2 - nowa odsłona programu dla biznesu w Plusie

Opublikowano: 2015-10-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #pakiety / usługi

news-plus-smartfirma2Klienci biznesowi Plusa mogą już korzystać z nowej, jeszcze lepszej oferty w ramach programu pozwalającego na korzystne łączenie usług i osiąganie dzięki temu oszczędności finansowych.

smartFIRMA 2 to więcej usług, które można połączyć, nowe kategorie produktów i oferty oraz brak ograniczeń czasowych na ich dokupienie. W ramach smartFIRMY2:

  • Można mieć nawet sześć produktów, a na pięć z nich otrzymuje się rabaty
  • Nie trzeba kupować całego pakietu, żeby otrzymać zniżki
  • Pierwszy produkt to zawsze telefonia komórkowa lub Internet LTE
  • Kolejne produkty można dokupić w dowolnym momencie trwania programu
  • Na drugi produkt, jak i trzeci produkt jest rabat 50%
  • Można dokupić dwie dodatkowe karty telefonii komórkowej i otrzymać upusty odpowiednio 10 i 20 zł
  • Dla domu można zakupić telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu
  • Wystarczy posiadać jeden produkt, by skorzystać z oferty telefonii stacjonarnej
  • Wszystkie upusty w ramach smartFIRMY przydzielane są na całą długość umowy

Nowością w smartFIRMA 2 są telewizja oraz Internet Cyfrowego Polsatu. Od teraz klienci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą jako osoby prywatne zakupić telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu dla domu. Minimalny poziom abonamentu dla telewizji to 59.99 zł brutto. Internet Cyfrowego Polsatu jest dostępny wymiennie z Internetem Plusa i może być usługą uprawniającą do rabatu na produkt numer jeden lub rabatowaną o 50% jako drugi trzeci.

W smartFIRMA 2 dostępna jest również nowa odsłona oferty Numer Stacjonarny dla Firm. Jest to oferta telefonii stacjonarnej z nielimitowanymi połączeniami, która w smartFIRMIE 2 może kosztować 1 zł miesięcznie. Aby otrzymać rabaty na ofertę, wystarczy tylko umowa uprawniająca i nie trzeba posiadać żadnych dodatkowych produktów.

Program będzie wspierany kampania reklamową pod tytułem „JA+ Mistrzowska smartFIRMA”, której pierwszy spot można obejrzeć poniżej.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.