SmartfoNOWA Heyah z nową kampanią reklamową

Opublikowano: 2015-04-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pozostali operatorzy #wideo

news-heyah-smartfonowa-reklamyNiedawno wystartowała nowa oferta sieci Heyah. Wraz z nią ruszyła nowa kampania reklamowa, które motywem przewodnim jest hasło „Możesz”, będące odzwierciedleniem zmienionej filozofii marki.

„Prawdziwy świat nie istnieje już bez Internetu. Internet przenika nasze życie, przeplata się ze światem realnym, dodaje emocji, doznań, możliwości” – zdaniem T-Mobile (operator sieci Heyah) taka filozofia przyświeca ludziom aktywnym, otwartym i młodych duchem, którzy nie wyobrażają sobie życia offline, a smartfon jest dla nich tak samo ważny jak tlen. Do tej grupy skierowana jest nowa oferta Heyah, a co za tym idzie, zupełnie nowy format reklamowy, który koncentruje się na ukazaniu nowych możliwości, jakie otrzymują użytkownicy mogą swobodnie korzystać z Internetu. Pierwszy, 15 sekundowy spot, stanowiący zapowiedź formatu, można oglądać w telewizji już od poniedziałku, 20 kwietnia.

Przedpremierowo zaprezentowano również kolejne, krótkie reklamy, które będzie można oglądać sukcesywnie od 25 kwietnia bieżącego roku.

Kampania promująca odświeżoną markę Heyah to nie tylko nowe spoty reklamowe, ale także szeroko zakrojone działania w kanałach cieszących się największą popularnością wśród aktualnych i potencjalnych użytkowników Heyah, m.in. social media, radia internetowe, blogi czy serwisy video.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.