Smartfony do wygrania w akcji T-Mobile i ESKA

Opublikowano: 2016-02-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

logo_eb_1K15 lutego w Radio ESKA i ESKA TV wystartowała komunikacja i promocja nowego projektu T-Mobile – platformy muzycznej Electronic Beats, która szerzej na polskim rynku zadebiutuje w kwietniu tego roku.

Electronic Beats to międzynarodowa platforma należąca do T-Mobile. Oferuje użytkownikom treści muzyczno-rozrywkowe, w tym relacje z imprez, festiwali i innych wydarzeń muzycznych. Polska edycja platformy, jak zapewnia operator, będzie prezentować szerokie spektrum muzyczno-lifestylowe.

Od 15 lutego od poniedziałku do piątku przez dwa miesiące T-Mobile Electronic Beats będzie sponsorem „Najlepszego Programu” w ESKA TV. W każdy piątek zaproszony do studia didżej będzie prezentował muzykę spod znaku EDM. W każdą sobotę, od 20 lutego do końca czerwca, platforma T-Mobile będzie także sponsorem wieczornego pasma „imprESKA” w Radiu ESKA w nowej oprawie muzycznej.

Równocześnie prowadzone będą specjalne konkursy dla słuchaczy. Uczestnicy zabawy, wchodząc na odpowiednią podstronę eska.pl, będą mogli opisać, w jaki sposób spędzają sobotni wieczór. Autorzy najciekawszych pomysłów będą nagradzani na antenie radia podczas sobotniej „imprESKI”. Co tydzień jedna osoba wygra smartfon ze starterem T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.