Smartfony Honor z datą rozpoczęcia aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow

Opublikowano: 2015-11-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #pozostali #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-google-android_6.0_marshmallowHuawei niedawno opublikował listę urządzeń z zagwarantowaną aktualizacją do najnowszej wersji systemu Android. Nie otrzymaliśmy jednak żadnych informacji odnośnie przybliżonego terminu rozpoczęcia całego procesu, jednak dziś się to zmieniło, choć dotyczy tylko wybranych smartfonów marki Honor.

Indyjski oddział firmy podał za pośrednictwem Twittera informacje, że już od lutego 2016 roku wystartuje wysyłka Androida 6.0 Marshmallow dla posiadaczy następujących modeli:

news-android_marshmallow-huawei_honorDotychczasową listę urządzeń Huawei, które otrzymają uaktualnienie systemu można znaleźć tutaj. Na najbliższe tygodnie chiński koncern ma zaplanowane kilka konferencji, na których miejmy nadzieje poznamy więcej szczegółów na temat aktualizacji pozostałych smartfonów. Ponadto zaprezentowany ma zostać następca Huawei Ascend Mate7.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.