Smartfony Lenovo Moto Z, Moto G4 oraz Moto E3 w Polsce - ceny i dostępność

Opublikowano: 2016-09-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-moto-g4plusLenovo systematycznie powiększa ofertę smartfonów na polskim rynku, oddając klientom modele z każdego segmentu cenowego. Już niedługo w sprzedaży pojawią się Moto E3, Moto G4 Play oraz Moto Z i Z Play.

W Polsce dostępne są aktualnie takie smartfony Lenovo z serii Moto jak Moto X Play, Moto X Style czy Moto X Force – ich sugerowane ceny wynoszą odpowiednio około 1249 zł, 1699 zł oraz 2999 zł, choć oczywiście bez problemu można znaleźć je taniej. W tym roku dołączyły do nich nowe modele Moto G4 za około 1099 zł i Moto G4 Plus za 1299 zł.

Od października w naszym kraju sprzedawane będą również budżetowe Moto E3 i Moto G4 Play, a także Moto Z Play ze średniej półki i flagowa Moto Z. Oficjalna cena dwóch ostatnich to odpowiednio 2199 zł oraz 2999 zł. Niestety nie wiadomo, czy doczekamy się także Moto Z Force z ekranem wzmocnionym szkłem ShatterShield.

Więcej informacji:

Źródło: Lenovo, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.