Smartwatch HTC zalicza kolejny poślizg

Opublikowano: 2016-05-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły #plotki

news-htc_one_smartwatch-1Evan Blass, znany pod pseudonimem evleaks, donosi o kolejnym przesunięciu premiery inteligentnego zegarka firmy HTC. Czy kiedykolwiek doczekamy się jego debiutu?

O smartwatchu HTC (nazwa kodowa Halfbreak) póki co wiemy niewiele, a od czasu pierwszej zapowiedzi projekt przeszedł najprawdopodobniej spore zmiany. Pewne jest jedno – wszystkie dotychczasowe daty premiery są już nieaktualne. Według informacji Evana Blassa, HTC nie pokaże wearable z Android Wear 6 czerwca, tak jak spekulowano od kilku tygodni, tylko jesienią tego roku. Warto jednak dodać, że podobne doniesienia słyszymy już od ponad dwóch lat. Wtedy też m.in. Blass stał za informacjami o urządzeniu, prezentując jego domniemany wygląd i przewidywaną premierę.

news-htc-smartwatch-1

We wrześniu 2014 roku pojawiły się wzmianki o rezygnacji HTC z projektu, które kilka miesięcy później stały się przeszłością, gdy nowe źródła podały, że pierwszy inteligentny zegarek Tajwańczyków ma się dobrze i powinien zadebiutować „w najbliższej przyszłości”. Przy okazji ujawniono, że zmienił się jego design – ekran ma być okrągły, a nie kwadratowy i mieć rozdzielczość 360 x 360 pikseli. Od tego czasu brakuje jednak jakichkolwiek nowych szczegółów odnośnie specyfikacji.

Smartwatch HTC pozostaje więc jedną wielką zagadką, na której rozwiązanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Pozostaje mieć nadzieje, że słynny producent wie co robi i szykuje coś, co usprawiedliwi tak długi okres oczekiwania.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.