Smartwatche Google’a na pierwszych renderach

Opublikowano: 2016-07-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-google-smartwatch-1Google pracuje rzekomo nad dwoma inteligentnymi zegarkami z Android Wear, które mamy ujrzeć jeszcze w tym roku. Za sprawą serwisu Android Police poznaliśmy ich przewidywany wygląd.

Proste, schludne i nowoczesne – takimi słowami można opisać przedstawione na renderze smartwatche Google’a o kodowych nazwach Angelfish (po lewej) oraz Swordfish (po prawej). Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, według których będą one przypominać takie zegarki jak Moto 360 czy Pebble Time Round.

Większe z urządzeń ma być wyposażone m.in. w LTE, GPS i pulsometr. Z kolei mniejszy model Swordfish będzie się prawdopodobnie odznaczał bardziej standardową specyfikacją i mniejszą liczbą funkcji, oferując przy tym swobodną wymianę pasków Google MODE.

Mimo wszystko, o zegarkach Google’a wciąż wiemy niewiele. Spekuluje się, że na rynek mogą trafić pod szyldem Nexus, Pixel albo jako Google Watch. Nieznana jest ich cena oraz dokładna data premiery. Źródła podają, że mogą one zostać pokazane wraz nowymi smartfonami Nexus.

Źródło: Android Police, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.