Sony: Zapomnij o nieostrych zdjęciach z telefonami Xperia X

Opublikowano: 2016-06-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Sony #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-xperia-x-5Wraz z rozpoczęciem sprzedaży serii smartfonów Xperia X, Sony uruchomił kampanię promocyjną w telewizji, na portalach internetowych, w prawie i mediach społecznościowych.

Spoty telewizyjne będą prezentowane na kanałach TVN i Polsatu. Można je również obejrzeć na platformach Ipla, VOD i na kanale Sony Xperia w serwisie YouTube. Reklamy prasowe zostaną udostępnione w wydawnictwach Burdy – „Focus”, „National Geographic” i „NG Traveler”. Częścią kampanii promującej Xperia X będzie też współpraca z National Geographic w ramach Wielkiego Konkursu Fotograficznego – Sony Mobile jest sponsorem nagród i patronem kategorii fotografia mobilna „Złap TEN moment w Polsce”.

Kampanii promocyjnej towarzyszyć będzie niestandardowa akcja w mediach społecznościowych, opierająca się o współpracę z fanami marki na Instagramie i Facebooku. Projekt nosi nazwę „Wojażer” i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu sympatyków Sony, którzy upominali się o możliwość testowania smartfonów na prawach podobnych, jakie zwykle mają dziennikarze i blogerzy.

Tym sposobem począwszy od 6 czerwca wyruszają w Polskę trzy smartfony. Szczęśliwcy otrzymają smartfon Xperia X na pięć dni i po wykonaniu zadań konkursowych przekażą go kolejnej osobie, wyłonionej spośród swoich znajomych, ta zaś udostępni Xperię następnemu uczestnikowi. Całą akcję zainaugurowali: fotograf Krzysztof Adamek i animator działań internetowych Mateusz Jaszak – na Instagramie. W lipcu projekt Wojażer pojawi się na Facebooku – tu dla swoich fanów Sony szykuje dużą niespodziankę.

Źródło: Sony

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.