Sony Computer Entertainment Europe oraz Sony Mobile oficjalnymi partnerami Ligi Mistrzów UEFA

Opublikowano: 2015-05-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzedaż / wyniki

news-sony-uefaSony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Sony Mobile Communications potwierdziły podpisanie umowy na trzyletnią współpracę w roli oficjalnych partnerów Ligi Mistrzów UEFA w sezonach 2015-2018. Umowa obejmuje Superpuchar UEFA w latach 2015, 2016 i 2017 oraz finały Ligi Mistrzów Kobiet i finały rozgrywek młodzieżowych UEFA.

PlayStation i Sony Mobile jako oficjalni partnerzy będą mieć szeroki zakres praw do meczów, przedmeczowych sesji treningowych, konferencji prasowych i innych wydarzeń, wliczając w to wielki finał – mecz o superpuchar Europy – oraz ekskluzywne partnerstwo cyfrowe z serwisem UEFA.com.

Jak powiedział Jim Ryan, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment Europe – „Współpraca z UEFA i Ligą Mistrzów UEFA jest dla nas niezwykle ważna i idealnie pasuje do naszej marki oraz zainteresowań naszych odbiorców. Bardzo się cieszymy, że będziemy kontynuować tę współpracę przez kolejne 3 lata i wręcz nie możemy się doczekać, by zaproponować naszym graczom nowe, fajne, ekscytujące doświadczenia, będące jednocześnie dowodem unikatowego podejścia PlayStation do Ligi Mistrzów UEFA”.

Komentując podpisaną umowę sponsorską, Dennis van Schie, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Sony Mobile, powiedział – „Liga Mistrzów UEFA to elita futbolu klubowego i marka sama w sobie. Miliony jej fanów na całym świecie zyskają – dzięki produktom Sony Mobile – ekscytującą możliwość dzielenia się radością i pasją nie tylko w trakcie meczów. Już teraz planujemy dla nich wiele niespodzianek”.

Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA Events SA powiedział, komentując podpisanie umowy – „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Sony rozszerza naszą współpracę, będziemy wciąż ściśle współpracować z PlayStation. Z wielką radością witamy też Sony Mobile w naszym zespole. Dzięki najnowszym produktom spod znaku Xperia będzie mogli zapewnić fanom na całym świecie przełomową ofertę – Ligę Mistrzów UEFA w jakości, której wcześniej nie doświadczaliśmy”.

Źródło: Sony

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.