Sony i Motorola ujawniają, które modele otrzymają Androida 6.0 Marshmallow

Opublikowano: 2015-10-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Sony #pozostali #systemy operacyjne

news-android_6_marshmallow-1Po Google i HTC, kolejni producenci oficjalnie zaprezentowali listę modeli smartfonów i tabletów, które doczekają się aktualizacji Androida do wersji 6.0 Marshmallow – tym razem są to Sony i Motorola.

W pierwszej kolejności najnowszego Androida otrzymają lub otrzymały już urządzenia z serii Nexus, w tym oczywiście ostatnio pokazane LG Nexus 5X oraz Huawei Nexus 6P. Oprócz tego gwarantowane uaktualnienie mają: Motorola Nexus 6, LG Nexus 5, Asus Nexus 7 (2013) i HTC Nexus 9. Tuż przed końcem roku rozpocznie się też proces aktualizacyjny dla urządzeń HTC, o czym niedawno informowaliśmy. Swoją listę modeli ujawniła też dwójka innych producentów – Motorola, a dziś również Sony.

Motorola:

Sony:

Na razie nie podane zostały dokładne daty rozpoczęcia aktualizacji i ich dostępności dla poszczególnych urządzeń.

Źródło: Sony, Motorola

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.