Sony Mobile nawiązuje partnerstwo ze Sport.pl

Opublikowano: 2016-04-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony

news-sony-sport_pl-1Sony Mobile zostało partnerem technologicznym serwisu Sport.pl. W ramach współpracy dziennikarze relacjonujący najważniejsze imprezy sportowe w tym roku będą wyposażeni w telefony Sony Xperia.

Reporterzy Sport.pl będą korzystali ze smartfonów Sony do tworzenia multimedialnych treści podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej i Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a także w redakcji w Warszawie. Zespół serwisu ma do dyspozycji najnowsze modele telefonów Sony Xperia umożliwiające natychmiastową publikację materiałów na stronach Sport.pl. Dzięki nim dziennikarze są także stale aktywni na profilach serwisu na Facebooku, Twitterze i Snapchacie, na bieżąco komentując sportowe wydarzenia i pokazując ich kulisy.

„Współpraca ze Sport.pl stawia przed nami i naszymi smartfonami zupełnie nowe wyzwania. Dziennikarze korzystają aktywnie ze smartfonów przez 24 godziny na dobę, dlatego szereg udogodnień technicznych jakie wprowadziliśmy do smartfonów Xperia będzie im szczególnie przydatny. Bateria, która jest w stanie wytrzymać 2 dni pracy, superszybki autofocus, który pozwoli złapać każdą, szybko przemijającą w sporcie chwile – to cechy naszych smartfonów, które ułatwią pracę redakcji Sport.pl.” – mówi Małgorzata Górnicz, Channel Marketing Manager Sony Mobile w Polsce.

Źródło: Sony

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.