Sony pokazało metalową wersję swojego SmartWatcha 3

Opublikowano: 2015-01-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-smartwatch3-metalPodczas trwających targów CES 2015 japoński producent zaprezentował nową odsłonę popularnego SmartWatcha. Całość została wykonana ze stali nierdzewnej, co dodało zegarkowi nieco klasy.

Nowa wersja SmartWatch 3 jest identyczna jak jego pierwowzór. Zaoferuje zatem wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 1.6 cala i rozdzielczości 320 x 320 pikseli z podświetleniem typu transflective, dzięki czemu ma zapewnić bardzo dobrą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. W środku zegarka znalazł się czterordzeniowy procesor ARM A7, 512 MB RAM, a także 4 GB pamięci wbudowanej. Bateria SmartWatcha 3 to ogniwo o pojemności 420 mAh, które wytrzyma do dwóch dni zwykłego użytkowania. Resztę specyfikacji uzupełnia szereg czujników, w tym czujniki światła otoczenia, akcelerometr, żyroskop, kompas i GPS. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android Wear.

news-sony-smartwatch3-metal-1SmartWatch został w całości wykonany ze stali nierdzewnej. Identycznie jak w przypadku podstawowej wersji, obudowa jest wodoodporna (IP58) pomimo odsłoniętego portu microUSB. Sony zaprezentowało również specjalny uchwyt na SmartWatcha 3, dzięki któremu użytkownik może nosić zegarek na wybranym przez siebie pasku o szerokości 24 mm.

news-sony-smartwatch3-uchwytMetalowa wersja SmartWatcha 3 od Sony pojawi się na rynku już na początku lutego 2015 roku. Japoński producent nie poinformował jeszcze, w jakiej cenie będzie ona dostępna. Również na tę chwilę nie wiadomo, czy zegarek trafi do Polski.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.