Sony przedstawia limitowaną edycję urządzeń Xperia Z3 – jest i polski akcent

Opublikowano: 2014-12-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-xperiaz3-limitowana-edycjaJapoński producent postanowił wypuścić na terenie Niemiec specjalne wersje swoich tabletów i smartfonów, które wyróżniają się interesująco i atrakcyjnie wykonaną tylną pokrywą z grafikami przedstawiającymi m.in. Warszawę.

Urządzeniami, które doczekały się limitowanej edycji są: Xperia Z3, Xperia Z3 Compact i Xperia Z3 Tablet Compact. Wygląd tylnej klapki obudowy każdego z nich został zainspirowany architekturą Niemiec (a dokładnie Berlina), Japonii (Tokio) oraz Polski (Warszawa) i został zaprojektowany przez trzech różnych projektantów – byli nimi odpowiednio Ves Tapani Sammalisto, Shinpei Hasegawa i Jan Feliks Kallwejt. Dla każdego z wymienionych państw/miast wyprodukowano tylko po 33 sztuki. Jest jednak zła wiadomość – produkty będą prawdopodobnie dostępne jedynie w Niemczech.

Xperia Z3 Warszawa

Xperia Z3 Berlin

Xperia Z3 Tokio

Nie ujawniono niestety ceny tych edycji. W każdym razie wygląda to naprawdę ładnie, stylowo i zapewne skusi niejednego fana Sony mieszkającego za naszą zachodnią granicą.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.