Sony reklamuje smartfony i tablety Xperia jako idealne narzędzia biznesu

Opublikowano: 2015-02-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Sony #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-sony-reklama-xperiaNowy klip przedstawia produkty z linii Xperia, w charakterze idealnych urządzeń dla wszelkiego rodzaju biznesów, zachwalając ich możliwości oraz nowoczesne rozwiązania.

Spot reklamowy skupia się na tabletach i smartfonach Xperia (jak np. modelach T3, E3 i całej linii Xperia Z). Sony szczególną uwagę zwraca na fakt, że większość Xperii zapewnia dostęp do świetnych aplikacji, ułatwiających komunikację i pracę, bezpiecznych usług opartych na chmurze, wiodących rozwiązań z zakresu zarządzania urządzeniami oraz bezproblemową integrację z usługą Exchange.

Oprócz tego producent wspomina o zastosowaniu w aparatach autorskich, wysokiej jakości sensorów, a także o wodoszczelności i odporności na pyły urządzeń Xperia (choć nie wszystkie to oferują), przez co nadają się one do użytku w wielu przedsiębiorstwach, a nawet na placu budowy. Na osobną pochwałę zasłużył też czas pracy produktów Japończyków, który w przypadku Xperii Z3 wynosi około dwóch dni na jednym ładowaniu.

Źródło: Sony

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.